PartyTown ? (1.1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ar: مفعل

en: Logging
ar: تسجيل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Custom
ar: مخصّص

en: Function
ar: الوظيفة

en: Debug
ar: تنقيح
