PartyTown ? (1.1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Logging
az: Giriş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Debug
az: Debaq
