PartyTown ? (1.1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Logging
ca: Registre

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Function
ca: Funció

en: Debug
ca: Depuració

en: + Add
ca: + Afegeix
