PartyTown ? (1.1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Logging
cs: Zápis do logu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Custom
cs: Vlastní

en: Function
cs: Funkce

en: Debug
cs: Ladění

en: + Add
cs: + Přidat
