PartyTown ? (1.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Logging
da: Logning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Function
da: Funktion

en: + Add
da: + Tilføj
