PartyTown ? (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Function
el: Λειτουργία

en: Debug
el: Αποσφαλμάτωση
