PartyTown ? (1.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
es: Activado

en: Logging
es: Registro

en: Settings
es: Configuración

en: Custom
es: Personalizado

en: Function
es: Función

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Debug
es: Depurar

en: + Add
es: + Añadir

en: Debugging enabled
es: Depuración habilitada
