PartyTown ? (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Logging
eu: Sarbidea

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Function
eu: Funtzioa

en: Debug
eu: Araztu

en: Debugging enabled
eu: Araztua gaitua
