PartyTown ? (1.1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fa: فعال

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Custom
fa: سفارشی

en: Function
fa: تابع

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: + Add
fa: + افزودن
