PartyTown ? (1.1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Custom
fi: Oma

en: Function
fi: Funktio

en: Debug
fi: Debuggaa

en: + Add
fi: + Lisää
