PartyTown ? (1.1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
fr: Activé

en: Logging
fr: Journalisation

en: Settings
fr: Paramètres

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Function
fr: Fonction

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: + Add
fr: + Ajouter

en: Debugging enabled
fr: Débogage activé
