PartyTown ? (1.1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
gl: Activado

en: Logging
gl: Rexistro

en: Settings
gl: Axustes

en: Custom
gl: Personalizado

en: Function
gl: Función

en: Debug
gl: Depuración
