PartyTown ? (1.1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
he: מופעל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: Settings
he: הגדרות

en: Custom
he: מותאם

en: Function
he: פונקציה

en: Debug
he: אתר באגים

en: + Add
he: + הוסף
