PartyTown ? (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Debug
hi: डिबग
