PartyTown ? (1.1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Function
hr: Funkcija

en: Debug
hr: Uklanjanje grešaka
