PartyTown ? (1.1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Function
km: មុខ​ងារ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
