PartyTown ? (1.1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Custom
lt: Savitas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Debug
lt: Derinimas

en: + Add
lt: + Pridėti
