PartyTown ? (1.1.0) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Custom
ms: Tersuai

en: Function
ms: Fungsi

en: Debug
ms: Nyahpijat
