PartyTown ? (1.1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Logging
pt: Autenticando

en: Settings
pt: Configurações

en: Custom
pt: Personalizado

en: Function
pt: Função

en: Debug
pt: Depurar

en: + Add
pt: + Adicionar
