PartyTown ? (1.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
pt: Ativado

en: Logging
pt: Registos

en: Settings
pt: Definições

en: Custom
pt: Personalizado

en: Function
pt: Função

en: Debug
pt: Depuração
