PartyTown ? (1.1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Logging
ro: Logare

en: Settings
ro: Setări

en: Custom
ro: Personalizat

en: Function
ro: Funcţie
