PartyTown ? (1.1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Function
sl: Funkcija

en: Debug
sl: Razhroščevanje
