PartyTown ? (1.1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
tr: Etkin

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Custom
tr: Özel

en: Function
tr: İşlev

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: + Add
tr: + Ekle
