PartyTown ? (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
oc: Activat

en: Settings
oc: Paramètres

en: Custom
oc: Personalizat

en: Function
oc: Foncion

en: Debug
oc: Depuracion
