Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Download
fa: دانلود

en: Views
fa: نماها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Performance
fa: کارایی

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری
