Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Download
fr: Téléchargement

en: Views
fr: Vues

en: Devel module
fr: Module Devel

en: Enable/Disable
fr: Activer/Désactiver

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité

en: Additional resources
fr: Ressources supplémentaires
