Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Download
hu: Letölt

en: Views
hu: Nézetek

en: Modules
hu: Modulok

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Enable/Disable
hu: Engedélyezés / Letiltás

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség

en: Additional resources
hu: További erőforrások

en: Performance and Scalability Checklist
hu: Teljesítmény és méretezhetőség ellenőrzőlista
