Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Download
id: Unduh

en: Views
id: View

en: Modules
id: Modul

en: Performance
id: Performa

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas

en: Additional resources
id: Sumber daya tambahan
