Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Download
nl: Downloaden

en: Views
nl: Overzichten

en: Performance
nl: Prestaties

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/uitschakelen

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Additional resources
nl: Meer informatie
