Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Download
pl: Pobierz

en: Views
pl: Widoki

en: Modules
pl: Moduły

en: Performance
pl: Wydajność

en: SimpleTest module
pl: moduł SimpleTest

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Additional resources
pl: Dodatkowe zasoby
