Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Views
ru: Представление

en: Modules
ru: Модули

en: Devel module
ru: Модуль devel

en: Performance
ru: Производительность

en: Enable/Disable
ru: Включить/Выключить

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость

en: Additional resources
ru: Дополнительные ресурсы
