Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Download
sk: Prevziať

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Modules
sk: Moduly

en: Performance
sk: Výkon

en: Enable/Disable
sk: Povoliť/Zakázať
