Performance and Scalability Checklist (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Download
uk: Завантаження

en: Views
uk: Види

en: Modules
uk: Модулі

en: Devel module
uk: Модуль devel

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Enable/Disable
uk: Увімкнути/Вимкнути

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість

en: Additional resources
uk: Додаткові ресурси
