Password Notification (3.0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Subject
lv: Temats

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Message
lv: Ziņojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Limit
lv: Limits

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
