Password Notification (4.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: Email
km: អ៊ីមែល
