Password Notification (4.0.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Subject
ur: موضوع

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: Email
ur: ای میل
