Password Notification (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: Email
eu: Eposta

en: End Date
eu: Bukaera data

en: Limit
eu: Muga

en: Apply
eu: Ezarri
