Password Notification (8.x-2.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།
