Password Notification (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Subject
sv: Ämne

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: Email
sv: E-post

en: Start Date
sv: Startdatum

en: End Date
sv: Slutdatum

en: Limit
sv: Begränsning

en: The mail's subject.
sv: E-postmeddelandets ämne.

en: Apply
sv: Applicera

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.
