Password Policy (4.0.2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Summary
he: תקציר

en: Roles
he: תפקידים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Role
he: תפקיד

en: Maximum length
he: אורך מרבי

en: Operation
he: פעולה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Numeric
he: מספרי
