Password Policy (4.0.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй
