Password Policy (4.0.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Summary
ca: Resum

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: Security
ca: Seguretat

en: Role
ca: Rol

en: Maximum length
ca: Longitud màxima

en: Operation
ca: Operació

en: Letter
ca: Carta

en: Minimum length
ca: Longitud mínima

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Pass
ca: Passa

en: Numeric
ca: Numèric

en: Policy
ca: Política
