Password Policy (8.x-3.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Language
ur: زبان

en: Edit
ur: تدوین

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: ID
ur: شناخت

en: Roles
ur: رولز
