Password Policy (8.x-3.0) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Roles
bg: Роли

en: Role
bg: Роля

en: Operation
bg: Действие
