Password Policy (8.x-3.2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Language
id: Bahasa

en: Edit
id: Sunting

en: Password
id: Sandi

en: Save
id: Simpan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Roles
id: Peran

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Security
id: Keamanan

en: Role
id: Peran

en: Maximum length
id: Panjang maksimum

en: Operation
id: Operasi

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Pass
id: Berhasil

en: Numeric
id: Bersifat Angka
