Password Policy (8.x-3.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Roles
sl: Vloge

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Pass
sl: Uspeh
