Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: yes
is: já

en: no
is: nei

en: Good
is: Gott

en: Password strength:
is: Styrkur lykilorðs:

en: Passwords match:
is: Lykilorðin eru eins:

en: Strong
is: Traust

en: Weak
is: Veikt
