Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: yes
kk: Иә

en: Other
kk: Басқа

en: Password strength:
kk: Құпиясөз мықтылығы:

en: Passwords match:
kk: Құпиясөздердің сәйкестігі:

en: Strong
kk: Қатты
