Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: yes
lv: jā

en: no
lv: nē

en: Good
lv: Labs

en: Other
lv: Citi

en: Password strength:
lv: Paroles drošums:

en: Passwords match:
lv: Paroles sakrīt:

en: Strong
lv: Stiprs

en: Make it different from your username
lv: neizmantojiet paroli, kas līdzīga lietotājvārdam

en: Weak
lv: Vājš

en: Fair
lv: Vidējs

en: Recommendations to make your password stronger:
lv: Ieteikumi drošas paroles izveidei:
