Password Policy Configuration (8.x-1.1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: Good
bn: ভাল

en: Password strength:
bn: পাসওয়ার্ড কতটা শক্তিশালী:

en: Passwords match:
bn: পাসওয়ার্ড মিলেছেঃ

en: Strong
bn: শক্তিশালী

en: Weak
bn: দুর্বল
